Uus pardakaamera DVR-7900 WIFI

Videoregistraator DVR-7900 WIFI on populaarse mudeli DVR-5900 edasiarendus.
Seadme kuju ja kinnitus on jäänud pea identseks, kuid uuel mudelil on sees rida täiendusi. Kõige olulisemaks neist on ilmselt WIFI vastuvõtja lisamine kaamerasse. Nimelt kui autokaamera siduda nutitelefoniga, saab läbi spetsiaalse rakenduse väga lihtsalt telefoni ekraani kaudu muuta kaamera salvestussätteid, järelvaadata ning eksportida juba salvestatud klippe. Kui seadmele on lisatud ka GPS antenn, saab telefoniäpi kaudu vaadata ka auto liikumist kaardil.

Pardakaameral on ka endal olemas väike ekraan, aga telefoni ekraan on sellest kindlasti suurem ja ülevaatlikum. Auto originaalekraanile on enamasti mistahes videopildi edastamine kallis lõbu, kuna tuleb lisada interface moodul (hinnad jäävad vahemikku 250-400 €). Lisaks on läbi äpi lihtne salvestis telefoni salvestada ja laadida siis vastav lõik kas Youtube’i või kuhugi pilveteenusesse üles, kui on vaja klipp edastada kolmandale osapoolele (näiteks politseile, kindlustusfirmale või mõne huvitava kaadri tabamisel jagada sõpradega)

Kaameral on ka uus Sony sensor, mis just öisel ajal näitab nüüd paremat pilti.

DVR-7900 WIFI videoregistraator eristub “laiatarbe” autokaamerate seast oma kuju ja statsionaarse ühenduse ja kinnitusmeetodi poolest. Kaamera võib tunduda suur, aga autos tahavaatepeegli kõrvale paigaldatuna näeb üldiselt välja väga “orgaaniline”, meenutades auto originaalsensorit. Kõik juhtmeühendused jäävad laepolstri taha peitu – ei mingit sigaretisüütajast väljaulatuvat juhtmestikku! 

Kaamera on alati olemas kui teda vaja. Süüde sisse ja kaamera filmib kõike, mis jääb tema vaatevälja. Lisaks on kaameral ka liikumisandur, mis sisselülitatuna salvestab kiirendusega “video” ka siis kui auto seisab (süüde väljas), aga kaadris toimub liikumine.Vaata lähemalt