Pandora tooted nüüd Eestis

Pandora_logoMeil on hea meel teatada,
et Artvali OÜ on Pandora toodete ametlik maaletooja Eestis.

Pandora on Venemaa Eksperimentaal Tehnika Tehase kaubamärk.
Pandora arendab ja toodab autode valveseadmeid üle 10 aasta, ning on saavutanud märkimisväärset edu Venemaal ja selle lähistel, mis on suurim valveseadmete turg maailmas. Pandora seadmed on loodud kestma põhja Euraasia rasketes ilmastiku ja kuritegevuse tingimustes.

On üsna ainulaadne, et kogu tootetsükkel (disainist tootmiseni) läbitakse Pandora enda tehases.
Uskuge või mitte aga Pandora tehas on Euroopas üks paremini varustatutest omades absoluutset tipptehnoloogiat alatest SMT liinidest kuni järelkontrollini!

Pandora valikus on palju tooteid, mis on antud segmendis maailmas esikohal. Nendega on nad juba vallutanud maailma suurima turu ning nüüd on valminud ka Euroopa turu jaoks kohandatud tooted, millel on ka kõik vajalikud EU sertifikaadid.

 

Pandora family_names

 

Pandora Immo

Aktiivkaardiga immobilaiser millel on seadete muutmiseks ka Bluetooth äpp Pandect BT

Pandora Mini BT

CANBUS alarm mis töötab auto originaalpultidest. Lisaks on aktiivpuldid, mida saab kasutada nii immobiliaseri deaktiveerimiseks, kui auto uste juhtimiseks “käed vabad” režiimis (nn “keyless”). Alarmi saab kontrollida ka Bluetooth äpist Pandora BT. Uus funktsioon “Keyless Block” (kui aktiivpulti pole kaasas siis auto keyless ei tööta) – esialgu toetab väheseid sõidukeid. Väga miniatuurne keskplokk koos sisseehitatud anduritega (põrutus/kallutus/liikumisandur)

Pandora Light Pro

Kahepoolse side ja OLED puldiga CANBUS alarm, mis töötab nii auto originaal- kui lisapuldist. Komplektis kõik vajalik auto kaugkäivituseks s.h. immo bypass tugi. Saab aktiveerida ka auto originaal “Webastot” (CAN, LIN, W-BUS). Töötab ka Blueooth äpiga s.h. nii Webasto kui mootori kaugkäivitus. Keyless Block.

Pandora Smart II

GSM Alarm mis töötab auto originaalpuldist (CAN), lisaks Bluetooth aktiivpuldid (immobilaiser, “keyless”). Keyless Block, CAN blocking. Väga suure funktsionaalsusega mobiiliäpp (nii GSM kui Blueooth). Toetab data kaugkäivitust koos immo bypass’iga (Toyota, Lexus, Nissan)  ja Webasto juhtimist üle CAN’i. GPS’i saab lisada. Miniatuurne keskplokk koos sisseehitatud anduritega (põrutus/kallutus/liikumisandur).

Pandora mobiilirakenduse vaated

Pandora Smart Pro

GSM/GPS Alarm, mis töötab auto originaalpuldist (CAN), lisaks Bluetooth aktiivpuldid (immobilaiser, “keyless”). Keyless Block, CAN blocking. Väga suure funktsionaalsusega mobiiliäpp (nii GSM kui Bluteooth). Toetab nii data kui tugevate väljunditega mootori kaugkäivitust koos immo bypass’iga (CAN, RX/TX, IMO/IMI, LIN) ja Webasto juhtimist (CAN, LIN). W-Bus mooduli saab lisada. Toetab telefoni kasutamist aktiivpuldina ning sätete muutmist üle Bluetooth side. Väike keskplokk koos sisseehitatud anduritega (põrutus/kallutus/liikumisandur).

Pandora  Moto DX-42

Kahepoolse sidega motoalarm (sisaldab ka CAN’i) koos kaugkäivituse võimalusega. Veekindel plokk millel on samuti 3-teljega andur sisse ehitatud (põrutus/kallutus/liikumisandur). Komplektis õhuke, valju heliga piezo sireen.

Vaata lisaks: http://pandorainfo.com/