Juhtmevaba jälgimisseade Pandora Eye

 

Pandora Eye on GPS jälgimisseade, millega saab jälgida nii sõiduki, ehitus- ja rasketehnika, reisikohvri, kaubakonteineri, isegi lapse või lemmiklooma asukohta. Tänu seadme väikestele mõõtmetele ja patareitoitele saab seda kasutada pea igal pool. Seadme saadetud teavet on võimalik jälgida nii arvutist, mobiilist või muust nutiseadmest.


GPS trackeri kasutamine on äärmiselt lihtne – seade tuleb asetada jälgitavasse objekti ning seejärel saab liikumist jälgida läbi mobiili- ja bluetooth rakenduse või onlines. Lisaks saadab seade päevas korra seda ümbritseva temperatuuri, aku seisu ning asukoha koordinaatidega (lisaks link Google Mapsi). Lisaks on võimalik seadmele helistada ja sisse lülitada mikrofon, et kuulata sisseehitatud mikrofoni abil seadet ümbritsevaid helisid.

Seade on väga kergesti seadistatav Pandora Nav BT äpiga läbi Bluetooth ühenduse. Kõik seaded on kergesti kohandatav onlines pandora-on.com ja mobiiliäppides Pandora Online ja Pandora Pro.
Pandora platvormi kasutamise eest lisatasusid ei lisandu, ainsaks püsikuluks on andmeside (nt Telia M2M Euroopa paketiga on igakuine kulu kuni 2€) 

Sõltuvalt jälgitavast objektist saab valida jälgimis – või energiasäästurežiimi vahel. Jälgimisrežiimis on seade kogu aeg onlines ning toetab kuulamise funktsiooni. Teisel valikul on seade aku säästmiseks unerežiimis ning “ärkab” 1 kord päevas ning edastab asukoha. Seadmel on niivõrd madal energiakasutus, et antud režiimis peab patareisid vahetama umbes iga 3 aasta tagant (1200 logi).

 
Pandora Eye on tootmisest maas ning seda asendab nüüd Pandora Finder.
Klikka “Vaata lähemalt”